Platser kvar

Platser kvar vt2020

Platserna är begränsade så hör av dig snabbt om du är intresserad.
Vi reserverar oss för att platserna kan ta slut. Det kan finnas enstaka platser kvar i andra grupper så tveka inte att kontakta oss om du ej hittar vad du söker här.

Skicka intresseanmälan eller maila in till base23@base23.se

KursÅlderDagTidLärare
BABY BASE – v.4-82017lördag9:20-9:50Johanna Hillbom
BABY BASE – v.4-82017lördag9:55-10:25Johanna Hillbom
BABY BASE – v.4-82017söndag10:00-10:30Hanna Leffler
BABY BASE – v.4-82017söndag10:35-11:05Hanna Leffler
BABY BASE – v.4-82017onsdag14:45-15:15Kristina Arnqvist
BASEKids2016fredag14:35-15:15Trixie Eklöf
BASEKids2016lördag9:40-10:20Karolina Domanska
BASEKids2016lördag10:25-11:05Karolina Domanska
BASEKids2015lördag11:10-11:50Karolina Domanska
BASEKids Nygrupp2015söndag11:40-12:25Tove Malmgren
BASEKids2015söndag12:30-13:15Tove Malmgren
BASEKids Balett2014torsdag14:35-15:20Moa Hagelin
Showjazz2014onsdag16:10-16:55Kristina Arnqvist
BASEKids Showjazz2013-2014tisdag16:35-17:20Karolina Domanska
BASEKids Showjazz2013-2014söndag12:00-12:45Isabelle Ragnarsson
Street2013-2014lördag9:50-10:35Quang Tie
BASEKids balett2013måndag16:45-17:30Dana Cinne
BASEKids Balett2013söndag12:10-12:55Dana Cinne
Showjazz2012-2013måndag16:05-16:50Trixie Eklöf
BASEKids Showjazz2012-2013ördag13:00-13:45Trixie Eklöf
BASEKids Balett2012torsdag15:25-16:10Moa Hagelin
BASEKids Balett2012måndag17:10-17:55Kristina Arnqvist
BASEKids Showjazz2012torsdag15:50-16:35Christina Wester
Musikalgrupp2012söndag12:50-13:50Maria Franzén
BASEKids Balett2011-2012lördag13:30-14:15Cecilia Markstedt
BASEKids Street2011-2012lördag10:40-11:25Quang Tieu
BASEkids killklass2011-2012fredag15:35-16:20André Couriant
BASEKids Balett2011torsdag16:15-17:15Moa Hagelin
BASEKids Balett2011lördag11:35-12:35Hanna Blomqvist
Showjazz2011fredag15:20-16:20Trixie Eklöf
Balett2010-2011måndag17:35-18:35Dana Cinne
Balett2010-2011onsdag15:30-16:30Lilly Zetterberg
BASEKids Showjazz2010-2011torsdag15:50-16:50Kristina Arnqvist
BASEKids street2010-2011söndag13:20-14:20Isabelle Ragnarssson
BASEKids Balett2010torsdag17:20-18:20Moa Hagelin
BASEKids Balett2010söndag9:50-10:50Dana Cinne
Balett2009-2010onsdag16:35-17:35Lilly Zetterberg
Jazz2009-2010söndag10:50-11:50Isabelle Ragnarsson
Street2009-2010lördag11:30-12:30Quang Tieu
Jazz2008-2009lördag13:50-14:50Kristina Arnqvist
Kommersiell Street2008-2009söndag13:20-14:20Hedda Sievert
Jazz2007-2008tisdag18:15-19:15Simon Svedlund
Jazz2006-2007lördag12:40-13:40Hanna Åhs
Kommersiell Street2006-2008söndag15:30-16:30Hedda Sievert
Street Foundations2006-2007söndag12:30-13:30Emma Rudja
Jazz2005-2006tisdag16:10-17:10Isabel Sondén
Jazz2005-2006måndag16:35-17:35Karolina Domanska
Kommersiell street2005-2006tisdag17:05-18:05Robin Pang Eriksson
Street2004-2005fredag16:10-17:10Johan Hillgren
Jazz2004-2006lördag13:45-15:00Hanna Åhs
Jazzfunk2005 & äldretorsdag19:25-20:40Emilia Sandquist
Balett2002-2004lördag14:50-16:05Elisabeth Holt
Jazz2003 & Äldretorsdag19:35-20:45Amanda Lidholm
Jazz2003 & Äonsdag16:35-17:35Amanda Lidholm
Jazz2003 & Äldremåndag19:20-20:30Karolina Domanska
Jazzfunk Avanc2005 & Äldretorsdag20:45-22:00Emilia Sandquist
Kommersiellt avanc2005 & Äldresöndag18:20-19:35Cecilia Arbeus
Modernjazz2005 & Äldretisdag17:40-18:55Johan Hillgren
Modernt forts 2005 & Äldre tisdag 19:20-20:35Johan Hillgren